Demo bekijken

Wat je kunt verwachten van de samenwerking met LanguageWire


Verity Hartley bij LanguageWireLanguageWire || Leestijd: 3 minuten

LinkedIn gonst van berichten over een grote golf van ontslagnemingen en nieuwe trends als 'quiet quitting'. Daarom is het belangrijker dan ooit om te focussen op de vraag "wat is eigenlijk het doel van mijn werk?". Voor LanguageWire is ons doel de poolster in onze strategie. Het is ons statement om het voortouw te nemen en meer betekenis te creëren voor onze collectieve bijdragen. We handelen ook volgens een aantal kernwaarden. Zij vormen de basis voor hoe we ons gedragen en omgaan met elkaar, onze partners en klanten.

We hebben in 2021 tijd besteed aan de ontwikkeling van onze bedrijfsdoelstelling en -waarden. Nu we een duidelijk waarom en hoe hebben gedefinieerd, zijn we sterker in alle aspecten van wat we doen, niet alleen ten gunste van onze medewerkers maar ook van onze klanten. Bij LanguageWire geloven we sterk in ons doel om de wereld te verbinden met taal, om communicatie te vereenvoudigen en echte connecties met anderen mogelijk te maken. Met onze waarden Nieuwsgierig, Betrouwbaar, Zorgzaam en Ambitieus garanderen we dat alle interacties geworteld zijn in waar LanguageWire voor staat.

Laten we eens dieper ingaan op elk van onze waarden en wat ze voor jou betekenen wanneer je samenwerkt met LanguageWire!

Wij zijn nieuwsgierig

Door nieuwsgierig te zijn, zetten we ons in om voortdurend te innoveren voor de toekomst en onze klanten te ondersteunen bij het vinden van de beste oplossingen voor hun projecten. Iedereen bij LanguageWire is nieuwsgierig ingesteld. We kijken verder dan het voor de hand liggende, gaan op zoek naar nieuwe manieren om dingen aan te pakken, verkennen verschillende perspectieven en zijn altijd enthousiast om nieuwe ervaringen op te doen. Dit blijkt uit onze gesprekken met bestaande en toekomstige klanten, en ook uit de manier waarop we onze technologie benaderen. We zijn nieuwsgierig naar de behoeften van onze klanten en zoeken naar nieuwe manieren om hun ervaringen met ons ecosysteem voor taalbeheer te verbeteren door geavanceerde AI en menselijke expertise samen te brengen als nooit tevoren.

Wij zijn betrouwbaar

Wij geloven dat alle relaties gebaseerd zijn op eerlijkheid en verantwoordelijkheid, en dat is precies waar het bij onze waarde Vertrouwen om gaat. Wat betekent dat concreet? We komen altijd onze beloften na, we nemen verantwoordelijkheid, brengen nooit het vertrouwen dat we krijgen in gevaar en we durven toe te geven wanneer we het fout hebben. Deze waarde is uitermate belangrijk in onze relaties met klanten, omdat ze erop gericht is de beste oplossingen voor hen te vinden en ervoor te zorgen dat onze relatie gebaseerd is op een gemeenschappelijk begrip. Onze taalexperts die met jouw content werken, stellen bij elk project de kwaliteit centraal. Bij LanguageWire zeggen we wat we doen en doen we wat we zeggen, terwijl we duidelijk en eerlijk communiceren. Dat geeft onze klanten het gevoel dat ze op ons kunnen rekenen voor een efficiënte en veilige levering van hun content.

Wij zijn zorgzaam

Het is belangrijk voor iedereen bij LanguageWire om anderen, de planeet en onze klanten voor onszelf te stellen. Alle samenwerkingen, tussen teams en klanten, zijn gebaseerd op respect, inclusiviteit, medeleven en stellen de mens centraal. Dat betekent dat je als klant weet dat je op elk contactpunt met ons team, of het nu via e-mail, met behulp van onze technologie of tijdens een vergadering is, gewaardeerd en gerespecteerd wordt. We hebben een empathische aanpak om elke uitdaging op te lossen, wat voor onze klanten betekent dat we actief luisteren en samenwerken om de beste oplossingen te vinden.

Wij zijn ambitieus

Als het gaat om onze oplossingen, groei en het realiseren van ons doel, zijn ambitie en visie een vereiste. Klanten kunnen erop vertrouwen dat ons team leeft door te streven naar uitmuntendheid, nooit compromissen te sluiten en elkaar aan te moedigen om de beste oplossingen te vinden. Wat onze technologie betreft dagen we de status-quo uit door altijd voorop te blijven lopen op de trends en met eenvoudige oplossingen te komen voor dagelijkse workflows. Dat heeft ons geholpen om te groeien naar meer dan 3.000 klanten die allemaal geloven in onze vooruitstrevende mindset.

Een bedrijf dat waarden stelt om zijn werknemers te ondersteunen en samenwerking met klanten op zoveel manieren aanmoedigt – klinkt dat als iets waar jij naar zoekt? Wij verbinden de wereld met taal. Ontdek hoe ons ecosysteem voor taalbeheer de juiste oplossing is voor jouw lokalisatiebehoeften.

Hoe kunnen wij je helpen?

Jouw weg naar een krachtig, naadloos taalbeheer begint hier! Laat ons weten wat jij nodig hebt en wij bedenken de beste oplossing voor jouw onderneming.